Get Adobe Flash player

AKTUALNOŚCI

PARTNER SZKOŁY

 

 

 OFERTA PRACY   

 

 

PRZYDATNE LINKI

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019

Image result for zapisy do szkoly

Ogłaszamy nabór dzieci na rok szkolny 2018/2019.Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4-14 lat. W celu zapisania dziecka należy pobrać formularz zgloszeniowy z zakładki  dokumenty szkolne i po wypełnieniu przeslanie  go na emaila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Polska szkoła jest wielką szansą na zdobycie przez dzieci wiedzy o Polsce, tradycjach narodowych, a także umiejętności mówienia, rozumienia i pisania w języku polskim. Niezapominajmy o naszej tożsamości narodowej i polskich korzeniach.