Get Adobe Flash player

AKTUALNOŚCI

PRZYDATNE LINKI

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Wyjazd do Londynu klasy IV i V

Wyjazd do Londynu na muzealne lekcje historii.

Wyjazd za tydzień 10.10.15 o godz.6:45.Spotykamy się o godz. 6:35 na przystanku (departure Point).Jedziemy autokarem Berrys Coaches na Hammersmith Bus Station i stamtąd idziemy do Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego (około 10 min). O godz. 11:15 rozpoczną się zajęcia. Po zajęciach zwiedzimy POSK i bedziemy mileli chwilę na posiłek.Nastepnie powrót na przystanek autobusowy.Wyjazd z Londynu o godz. 15:00.W Taunton o godz. 18:00 (drop off point).Dzieci muszą mieć plecaki z jedzeniem i piciem oraz małe parasole w przypadku złej pogody.Dzieci mogą mieć max. do 10 funtów na jedzenie lub lody. 

Bardzo proszę być punktualnie autokar nie będzie czakał !!!