Get Adobe Flash player

AKTUALNOŚCI

PRZYDATNE LINKI

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Nabór dzieci na nowy rok szkolny 2015/2016

Polska Sobotnia Szkoła im.Jana Brzechwy w Taunton ogłasza nabór dzieci na nowy rok szkolny 2015/2016 dzieci od 4-14 lat.

Oprócz zdobywania wiedzy dzieci mają możliwość rozwoju zainteresowań i dobrej zabawy w ramach różnych zajęć dodatkowych:zajęcia poprawy wymowy,Zuchy, klub ,,Zabawa w kuchni”,klub plastyczny,kółko teatralne.

Dla wielu dzieci Polska szkoła jest jedynym miejscem spotkań z polskimi rówieśnikami.

 Polska szkoła jest wielką szansą na zdobycie przez dzieci wiedzy o Polsce, tradycjach narodowych, a także umiejętności mówienia, rozumienia i pisania w języku polskim. Niezapominajmy o naszej tożsamości narodowej i polskich korzeniach.Pamiętajmy, że nasze dzieci ucząc się w angielskich szkołach bardzo szybko zapominają mowy ojczystej.

 Zapisy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na naszej stronie www.szkolataunton.co.uk  (Dokumenty) i przesłanie go na emaila szkoły.

 

Poprawiony (niedziela, 21 czerwca 2015 07:01)