Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Kochani Uczniowie, drodzy Rodzice i opiekunowie, Nauczyciele oraz wszyscy Przyjaciele naszej Szkoly.

Ostatni dzień roku szkolnego zawsze wyzwala w nas pozytywne uczucia, ogarnia nas radosc, ze juz za chwile rozpoczyna sie wspanialy czas wakacji. Ten rok szkolny obfitował jednak w wiele zaskakujących wydarzeń, był pełen niespodziewanych zwrotów akcji, których nikt z nas nie spodziewał się kiedy we wrześniu rozbrzmiał pierwszy dzwonek. Był to wyjątkowy czas, cały rok szkolny zawarł się bowiem w jednym półroczu, lecz był to również czas intensywny i bardzo satysfakcjonujący. Zanim zabrzmi symboliczny w tym roku ostatni dzwonek podziękujmy sobie wzajemnie za kolejny rok wytężonej pracy, za nasze spotkania, przeżycia, wszystkie dobre i słabsze momenty jakie składają się przecież na życie szkoły. Pomimi tak nieoczekiwanych zwrotów akcji, rok szkolny 2019/2020 obfitował w wiele wydarzeń, zaczynając od uczestnictwa w Taunton Together, poprzez Macmillan Coffee Morning, Pasowanie Pierwszoklasistów, uroczystości Bożego Narodzenia, konkursy szkolne aż po udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy oraz tak ważne dla naszej Szkoły obchody Dziesięciolecia Jej istnienia.

W tej szkolnej wędrówce towarzyszyli Wam nauczyciele i wychowawcy, wspaniali ludzie, którzy nie tylko dbali o Wasza edukacje, ale opiekowali się Wami w każdej sytuacji, starali się wspierać Waszych Rodziców w kwestiach wychowawczych.

Podziękowania należą się również pozostałym pracownikom szkoły, którzy ze wszystkich sił starali się wyposażyć Was w wiedzę, umiejętności oraz wskazywali świat wartości. Mysle, że zachowacie dobre, choć nietypowe wspomnienia z tego roku. Wszystkie etapy kiedys sie koncza, mijają dobre chwile, niebawem wspomnieniem będą również te wydarzenia, które zmusiły nas do zawieszenia zajęć szkolnych. Miejmy nadzieje, że już we wrześniu będziemy ten czas wspominać w klasach lekcyjnych i opowiadać sobie o doświadczeniach ostatnich miesięcy. Warto na to czekac, by ponownie pisać ciag dalszy życia Naszej Szkoły. Trafnie Wisława Szymborska napisała, iz “księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie”.

Teraz czeka Was wszystkich czas najwspanialszy i najradośniejszy, choc z pewnoscia zupelnie inny niz zwykle – WAKACJE! Życzymy by były udane, pełne wrażeń I dobrych emocji.

Do zobaczenia we wrześniu!